Plisy

Plisy niestandardowa osłona przed słońcem jak i dekoracja wnętrz .
Wyróżniają się prostą i łatwą obsługą, harmonijkowym i wyrazistym układem tkanin, szeroką gamą kolorów i wzorów oraz możliwością wykonania plis do okien o różnych nietypowych kształtach.

W kolekcji materiałów do plis znajdziesz tkaniny transparentne, półprzezroczyste i zaciemniające.

Żaluzja plisowana to elegancka dekoracja i funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd.

Największe zalety:

  • System umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry,
  • Ruchomy uchwyt umożliwiający wygodne posługiwanie się nim w każdej pozycji,
  • Zastosowanie we wszystkich rodzajach okien, łącznie z oknami dachowymi, ogrodami zimowymi oraz w przeszklonych konstrukcjach dachowych,
  • Możliwość zastosowania przy nietypowych kształtach okna, takich jak np. trójkąty, trapezy, kształty owalne,
  • Zajmują najmniej miejsca po złożeniu. Mieszczą się doskonale w przestrzeni ograniczonej listwami przy szybowymi, dzięki czemu nie ograniczają otwierania okna bądź drzwi balkonowych,
  • Prosty montaż i demontaż(np. do mycia okien).

Obsługa żaluzji plisowanej

Najbardziej popularną formą obsługi plisy jest uchwyt zamontowany na środku profilu. Istnieje również możliwość sterowania za pomocą sznurka z mechanizmem blokującym.

Instrukcja montażu

Tkaniny

Tkanina plisowana wykonana jest z poliestru o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej i przeciwsłonecznej szeroka gama kolorów i wzorów. Większość naszych tkanin pokryta jest z jednej strony powłoką "perłową", która dodatkowo odbija promienie słoneczne. Prosty sposób czyszczenia we własnym zakresie wg załączonej instrukcji do produktu. Rynna górna i dolna wykonana z aluminium, malowana jest proszkowo w kolorach: białym, beżowym, brązowym, srebrnym anodowanym. Możliwość lakierowania w kolorach ral, złoty dąb, orzech - opcja za dopłatą.

Galeria: