Moskitiery

Moskitiery stanowią doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed insektami , owadami oraz zanieczyszczeniami z otoczenia , przy zachowaniu dostępu do światła i powietrza . Wykonane z wytrzymałej ramy z ekstrudowanych profili aluminiowych oraz siatce z włókna szklanego są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

MOSKITIERA DRZWIOWA

Moskitiera drzwiowa montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeżnicy za pomocą zawiasów z samozamykaczem . Znajdująca się w dolnej części skrzydła płyta wypełniająca chroni siatkę przed uszkodzeniem podczas otwierania. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy o większych gabarytach.

Moskitiera drzwiowa

Montaż: od zewnątrz do ramy okiennej lub ościeżnicy.
Osprzęt: dostępny w kolorze: biały, brązowy.


ANTYINSEKTOWE SYSTEMY PRZESUWNE

Moskitiery przesuwne mają zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Moskitiera montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży.

Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną, których szeroki wybór pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi z gwarancją bezkolizyjnej współpracy z roletami zewnętrznymi.

Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabarytach. Dzięki zastosowaniu rozwiązania niskiej szyny jezdnej doskonale współpracuje ona z drzwiami przesuwnymi, w których zastosowano tzw. niski próg.

  • Możliwe do zamontowania na oknach, drzwiach, oknach dachowych i wielu innych konstrukcjach
  • Możliwe do zamontowania jako dodatkowy element
  • Montaż na zewnątrz dla niezawodnej ochrony przy otwartym oknie
  • Idealne rozwiązanie dla dużych drzwi tarasowoprzesuwnych z szerokością otworu do 280 cm
  • Także jako obrotowo/wychylna konstrukcja drzwi
  • Stabilne profile ramowe z aluminium o wysokiej jakości

MOSKITIERA ROLOWANA

Moskitiera rolowana (skrzynka, prowadnice, listwa dolna) wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość przez wiele lat użytkowania. Stosowana jest do okien, drzwi balkonowych oraz tarasowych. Montowana na zewnętrznej ramie okna lub drzwi.

Po rozwinięciu, siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.

Zaletą moskitier rolowanych jest możliwość zamykania i otwierania w dowolnej chwili.

Moskitiera rolowana

Montaż: pionowo lub poziomo na zewnątrz wnęki jak i do ramy okiennej.
Osprzęt: dostępny w kolorze biały, brązowy.