O firmie

Firma Kasia istnieje na rynku od 2001 roku. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości rolet zewnętrznych i nowoczesnych systemach zaciemnień wnętrz. Cały czas rozwijamy naszą działalność, dzięki czemu dziś możemy zaproponować Państwu profesjonalną, kompleksową aranżację okien i wnętrz.

Jako dystrybutor prestiżowych firm takich jak ALUKON, ALUPROF prowadzimy import i sprzedaż materiałów do produkcji aluminiowych rolet zewnętrznych i bram rolowanych.

Obecnie w ofercie posiadamy rolety tekstylne: wolnowiszące i w kasecie z prowadnicami, żaluzje pionowe, aluminiowe, drewniane, moskitiery oraz nowość żaluzje panelowe (story japońskie).

Wszystko to w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia.

Rosnące doświadczenie, nowoczesna hala produkcyjna oraz używane do produkcji surowce pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości, które dzięki sprawnej dystrybucji dostępne są u naszych odbiorców. Wśród nich znajdują się zarówno osoby prywatne, firmy instytucje jak i odbiorcy hurtowi.

Staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów podchodząc do każdego indywidualnie, świadczy o tym fakt, że produkujemy rolety na wymiar. Tu możemy się pochwalić szybką i terminową realizacją zleceń, a także miłą i fachową obsługą.

Na naszej witrynie prezentujemy szczegóły dotyczące asortymentu firmy, dane techniczne oraz wszelkiego rodzaju informacje, które pomogą się Państwu z nami bliżej zapoznać.

Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszego punktu znajdującego się w Siemianowicach Śląskich przy ul. Wróblewskiego 27.


Certyfikaty

Żaluzje, rolety i moskitiery znajdujące się w ofercie Firmy Kasia posiadają certyfikaty świadczące o ich wysokiej jakości i bezpieczeństwie.

Certyfikat jakości Alukon